ATVIRŲ DURŲ DIENOS

Kokia aktyvi, kupina pačių gražiausių vaikų emocijų, juoko, šypsenų, energijos buvo ši savaitė “Žiburėlyje”. Lapkričio 15,16,17,18 dienomis mūsų mokykloje vyko ATVIRŲ DURŲ DIENOS. Sulaukėme gausaus būrio priešmokyklinukų – būsimų pirmokų iš Mažeikių lopšelis-darželis „Eglutė“, Mažeikių lopšelis-darželis “Žilvitis”, Mažeikių lopšelis-darželis „Bitutė“, Mažeikių lopšelis-darželis „Saulutė“ bei žinoma mūsų mokyklos “Pelėdžiukų”. Būsimieji mokinukai turėjo galimybę susipažinti su mokykla, sudalyvauti viktorinoje apie gyvūnus, anglų kalbos pamokoje pasimokyti skaičių ir spalvų pavadinimų, matematikos pamokose išbandyti savo atidumą, pastabumą ir paskaičiuoti, sudalyvauti krepšinio varžybose ir pabūti sirgaliais, muzikos ir šokio pamokose pašokti, padainuoti, ritmuoti su įvairiais instrumentais.
Kaip ir sakė būsima pirmokų mokytoja Vilija – geriausia dovana mokyklai yra vaikai. Džiaugiamės turėję galimybę šią savaitę sulaukti tiek daug nuostabių, besišypsančių, ypatingų dovanų.