Menu Close

AR MANE SUPRAS ROBOTAS?

Tai bent susikaupimas! Priešmokyklinukų (mokytoja Žydra Kinienė) šios savaitės įkvepiantis iššūkis – „Ar mane supras robotas?”.Vaikai įsitraukė į ilgas diskusijas ir aptarė klausimus: kodėl kartais sunku suprasti vieni kitus? Ar tu mane supranti? O ar mus suprastų robotai? Kokie būna robotai? Kokį robotą augintinį augintų savo namuose? ir daaaug kitų kilusių klausimų. Taip pat šoko robotų šokius, piešė savo svajonių robotus. O šiandien jau ir konstravo, programavo juos! Robotų tema šią savaitę analizuojama per kalbinį, gamtamokslinį, matematinį ugdymą. Plėtojamos kūrybiškumo, komunikavimo, pažinimo kompetencijos. Kiek teko girdėti, rytoj vaikai patys įsikūnys į robotus!
Dėkojame Išmanioji karta už draugystę, bendradarbiavimą įgyvendinant sumanytas idėjas.
Skip to content