SAULĖS IR KNYGOS VIENODA PASKIRTIS – ŠVIESTI IR ŠILDYTI

JONATHAN SWIFT

MOKYKLOS BIBLIOTEKOS PAGRINDINIS UŽDAVINYS – kaupti spaudinių ir kitų dokumentų fondą, garantuojantį galimybę švietimo įstaigai įgyvendinti mokslo, didaktinius ir ugdymo tikslus, tobulinti pedagogų kvalifikaciją, prisidėti prie Lietuvos bibliotekų fondo bei bibliotekų informacinės sistemos formavimo.

• Biblioteka komplektuoja, tvarko, saugo ir skaitytojams pateikia Lietuvoje ir užsienyje leidžiamus spaudinius, teikdama pirmenybę programinei, metodinei, pedagoginei, bibliografinei ir informacinei literatūrai, atitinkančiai bendrąsias ir universaliąsias mokymo programas, prenumeruoja periodinius leidinius.
  • Biblioteka, remdamasi Vadovėlių fondo tvarkymo instrukcija, komplektuoja, tvarko vadovėlius ir išduoda juos klasių ir dalykų mokytojams.
  • Biblioteka aptarnauja mokinius ir mokyklos darbuotojus.
  • Biblioteka informuoja skaitytojus apie gautas knygas ir teikia jiems reikalingą bibliografinę informaciją, ugdo mokinių informacinę kultūrą, rengia spaudinių parodas, parengia literatūrą mokyklos renginių organizatoriams.

BIBLIOTEKOS DARBO LAIKAS

Pirmadienis – Ketvirtadienis 8.00 – 14.50 Mokytoja gali būti pamokoje.

Penktadienis 8.00 – 13.20

KONTAKTAI
Mažeikių “Žiburėlio” pradinė mokykla
Adresas: Gamyklos g. 4 , LT-  89104, Mažeikiai.

📞 Tel.: (+370 443) 66 346
✉ El. paštas: rastine@zibureliomokykla.lt