Menu Close

EDUKACIJA MAŽEIKIŲ MUZIEJUJE

Rudeniškai vėsų, bet saulėtą trečiadienį, linksmai klegėdami, besidžiaugami pirmu iškritusiu sniegeliu, PUG, 1a, 1b, 2b, 4a, 4b klasių mokiniai apsilankė Mažeikių muziejus. Čia juos pasitiko muziejaus darbuotojos, kurios pakvietė lieti žvakių. Juk klasių Advento vainike jos bus degamos net keturios! Taigi, išklausę įdomią žvakės atsiradimo istoriją, susipažinę su jos gaminimo būdais ir žvakių rūšimis, nieko nelaukę smalsieji mokiniai pasiraitojo rankoves ir pasipuošę prijuostėmis kibo į darbą – žvakių liejimą. Vieni kupini pasitikėjimo savimi, kiti nedrąsiai (nes vaškas karštas, o šaukštelis nedidelis) ranka pritaikydami knatą pylė ant jo karšto vaško septynis šaukštelius. Treti, padrąsindami draugus, skaičiavo iki septynių – sėkmės ir laimės skaičiaus. Pavyko! Tiesutėlės, šiek tiek grublėtos mokinukų žvakės jau išlietos! Kiek džiaugsmo akių spindesio ir supratimo, kad visi drauge galime sukurti daug gražių ir prasmingų dalykų. Svarbu tikėti, pasitikėti ir nesustoti.

Skip to content