MŪSŲ MOKYKLOS MOKINIŲ KŪRYBINIAI DARBAI DALYVAUJA TARPTAUTINIAME KONKURSE!
Mažeikių rajono savivaldybėje kovo–gegužės mėnesiais pagal projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ programą vykdomi du tarptautiniai konkursai – piešinių ir vaizdo įrašų – „Kurkime mūsų miestą švaresnį“. Piešinių konkurse dalyvauja mūsų mokyklos 4 b klasės ir 3 a klasės mokinių kūrybiniai darbai. Džiaugiamės ir linkime sėkmės:)

AKCIJA „SVEIKATOS GĖLĖS“

Sveikata – unikali vertybė, gamtos dovanota žmogui. Balandžio 7d. minima Pasaulinė sveikatos diena. Pasaulinė sveikatos organizacija skelbia, kad sveikata yra visapusė fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne tik ligų ar negalavimų nebuvimas. Šiuo metu, kai visas Pasaulis kovoja su virusu, kai mus vis dar riboja karantinas, sveikatos sąvoka įgauna dar didesnę prasmę. Ką kiekvienas turėtume daryti, kad šios vertybės neprarastume?

„Žiburėlio“ pradinės mokyklos mokinukai kartu su mokytojomis balandžio mėn. minėdami Pasaulinę sveikatos dieną, įsijungė į akciją „Sveikatos gėlės“. Akciją organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vitalija Pocienė. Specialistė balandžio mėn. apsilankė kiekvienoje klasėje, priminė svarbiausias sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo rekomendacijas mokiniams. Kiekviena klasė kūrė, piešė, spalvino, gamino gėles, ant kiekvieno gėlės  žiedlapio užrašė, nupiešė, kas vaikų nuomone daro žmogų sveiką ( judėjimas, sportas, sveika mityba, gera nuotaika, higiena, bendravimas ir kt.). Sveikatos gėlėmis pražydo, pasipuošė mokyklos fojė.

RESPUBLIKINĖ KETVIRTŲ KLASIŲ MOKINIŲ VIRTUALI KŪRYBINĖ KELIONĖ-KONKURSAS

Ieva M. (4 b), Danielius P. (4 b) ir Rokas Š. (4 a) dalyvavo respublikinėje virtualioje kūrybinėje kelionėje – konkurse „Pažink Lietuvą“. Mokinių darbai patalpinti virtualioje knygoje, o dalyviai apdovanoti padėkos raštais. Linkime jiems sėkmės ir naujų kūrybinių sumanymų.

https://read.bookcreator.com/8UIq9bTC7vf5ppaJNQWIhjWK6d93/EeLgN0hmRte3b6qNPT_rNg?fbclid=IwAR3hr-PVCXpPYrGMgo_8BZSV8J4Q3XLloFud2pINfdcNMmXfe_vulqua1gc

RESPUBLIKINIS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „ŽYDINTIS MEDIS“

Elijus M. (1 a) dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse. Nupiešė savo įsivaizduojamą žydintį medį.

AŠ LABAI MYLIU LIETUVĄ…

TOLERANCIJOS DIENA

AKIMIRKOS IŠ PRIEŠMOKYKLINĖS UGDYMO GRUPĖS GYVENIMO…

AKIMIRKOS IŠ 1 A KLASĖS GYVENIMO…

AKIMIRKOS IŠ 1 B KLASĖS GYVENIMO…

AKIMIRKOS IŠ 2 B KLASĖS GYVENIMO…

AKIMIRKOS IŠ 4 A KLASĖS GYVENIMO…

AKIMIRKOS IŠ 4 B KLASĖS GYVENIMO…

AKIMIRKOS IŠ 3 A KLASĖS GYVENIMO…

LINO KELIAS

BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU – 2020

MAŽEIKIŲ MIESTO SAVIVALDAI 100 METŲ

AKIMIRKOS IŠ RUGSĖJO PIRMOSIOS ŠVENTĖS…