GPM parama

1,2% PARAMA #NoriuSensorinioKampelioSavoVaikui

Labai džiaugiamės, kad susidomėjote 1,2% paramos skyrimu mokyklai!

Tai didelė parama mokyklai, kuri Jums nieko nekainuotų. O mes ją galėtume panaudoti mokinių, Jūsų vaikų, ugdymo aplinkos gerinimui, modernizavimui ir saugumui užtikrinti. Šiais metais nuspręsta sukauptą sumą skirti sensorinio kampelio mokykloje tobulinimui. Sensorinė įranga skirta multisensorinės pasyvios ir interaktyvios aplinkos sukūrimui. Užsiėmimuose naudojant burbulinius vamzdžius, šviečiančius pluoštus, sieneles mokomasi atpažinti spalvas, sutelkti ir išlaikyti dėmesį, skatinamas verbalinis bendravimas, gebėjimas išreikšti mintis žodžiais, kurti ir pasakoti istorijas, suprasti ryšį tarp priežasties ir padarinio. Spalvingas nuolat judantis vaizdas veikia raminančiai vaikus turinčius mokymosi ir elgesio sutrikimų, jiems ypač svarbu parinkti tinkamus žaidimus bei ugdymo metodus. Sensorinės priemonės sudomina, nuramina ir suteikia džiaugsmą visų amžiaus grupių vaikams.

Todėl, jei ir Jūs sakote #NoriuSensorinioKampelioSavoVaikui, kviečiame pildyti 1.2% skyrimo paraišką!

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį nuo 2021 m. mokestinio laikotarpio pajamų gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 dienos.

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191814839

Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad prašymai skirti paramą EDS nuo šių metų teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Kaip skirti 1,2 % mūsų „Žiburėlio“ pradinei mokyklai?

Štai ir viskas! Na, o dabar belieka laukti sensorinės įrangos papildymo! O, kad išsikelto tikslo pasiekti pavyktų dar greičiau paraginkite, kad 1.2% skirtų ir kiti šeimos nariai!

Nuoširdžiai dėkojame visiems paramos teikėjams!