GPM parama

„Visuomet maloniau duoti, negu prašyti“  (liaudies išmintis)

Gerbiami Mažeikių „Žiburėlio“ pradinės mokyklos mokinių tėveliai, mokytojai, darbuotojai, bičiuliai, bendruomenės nariai ir visi, mylintys “Žiburėlį”,

dėkoju Jums, kad esate kartu su mumis ir kasmet prisidedate prie mokyklos rėmimo, skirdami 1,2 % nuo gyventojų pajamų mokesčio. Nuoširdus AČIŪ, kad pasinaudodami 1,2 proc. GPM paramos galimybe 2023 metais mūsų mokyklai skyrėte 1478,13 Eurų (2022 m. – 1250,93 Eur., 2021 m. – 1012,06 Eur.). Už gautas lėšas buvo įsigytos sensorinės priemonės (šviesos pluoštų užuolaida), elektrinis marmitas (siekiant užtikrinti tiekiamo maisto kokybę, šilumą), prisidėta prie išmaniosios lentos įsigijimo bei kitos įvairios ugdymo, mokyklos įvaizdžio kūrimo priemonės. Šiais metais planuojame gerinti ugdymosi sąlygas skirdami visą dėmesį didžiosios sporto salės atnaujinimui.

Dėl šios priežasties labai kviečiu paremti mokyklą bei paraginti tai padaryti savo draugus, kolegas, artimuosius ir visus neabejingus. Jūsų dėka galime atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti mokyklos materialinę bazę.

Ačiū už Jūsų geranoriškumą, supratingumą, už paramą išpildant mūsų visų norus ir svajones!

1,2 % GPM galite skirti iki 2024 m. gegužės 2 d. Prašymus galima pateikti tik elektroniniu būdu  per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą  (www.deklaravimas.vmi.lt) EDS. Jei to nepadarysite iki 2024 m. gegužės 2 dienos, minėti 1,2 proc. tiesiog liks valstybės biudžete.

PARAMOS SKYRIMAS INTERNETU

1. Prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos EDS.
  2. Junkitės per savo banką arba elektroninius valdžios vartus.
  3. Kairėje pusėje spustelėkite „Pildyti formą“, tuomet – „Prašymas skirti paramą“.
  4. Gavėjo pavadinimas ir identifikacinis numeris (kodas) – Mažeikių “Žiburėlio” pradinė mokykla (191814839).
  5. Mokesčio dalies dydis (procentais) ‒ 1,2 proc.
  6. Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – 2025, 2026 ar 2027 m.
  7. Paskirtis – parama mokyklai.
  8. Užpildę duomenis, spustelėkite „Formuoti prašymą“.

Su dėkingumu

Mokyklos direktorė Kornelija Arnotienė