Menu Close

ĮSPŪDINGAS, RYŠKUS , STULBINANTIS IR… BAUGINANTIS HELOVINAS

Mokykloje labai svarbu kurti džiaugsmingą atmosferą, kai rimtą darbą pamokose keičia netikėtos, nuotaikingos pamokos-šventės. 
Spalio 28 d. mokiniai į mokyklą žingsniavo su pakilia nuotaika. Namuose palikę mokyklinę uniformą ir pamiršę kasdieninę rutiną atvyko neatpažįstamai pakeitę savo išvaizdą. Jau nuo pat ryto mokykla skleidė pozityvią nuotaiką, nes ji buvo užvaldyta artėjančių rudens atostogų ir Helovino dvasios.
Ar mokytojai turi švęsti, žaisti su mokiniais? Būtinai! Kaip matote mūsų mokykloje mokytojos vien raganos. Linksmumas, nuotykiai, pokštai, bendra maloni patirtis stiprina ryšį tarp mokytojo ir mokinių. Ir mokytis darosi lengviau, nes koks mokytojas, tokia ir jo pedagogika.
Mūsų šauniosios mokytojos, mokiniai bei tėveliai labai ruošėsi Helovinui, kad sukurtų linksmą, šelmišką atmosferą klasėje bei visoje mokykloje.
Vyko “Kahoot” viktorina – salė griaudėjo nuo ovacijų, emocijų, šūksnių.
  • Viktorinos laimėtojais tapo 2a ir 3b klasių komandos.
  • Originaliausiai papuoštų mokyklos durų konkursą laimėjo 2b ir 3a klasės.
  • Taip pat apdovanoti kūrybiškiausi, baisiausi, gražiausi mokinių kostiumai.
Po viktorinos mokiniai siautulingai šventė, šoko, dainavo, vaišinosi, vaikščiojo iš klasės į klasę, juk reikia pokštų arba saldainių!
Skip to content