Menu Close

KĄ ŽINAU APIE ŠVENTUOSIUS

Lapkričio 22-oji diena, nuo V amžiaus, Europoje minima Šv. Cecilijos, muzikantų globėjos, diena. Ši diena ir mūsų mokykloje buvo įprasminama kitaip nei įprasta – pilna džiaugsmo, apsupto muzikinių akcentų ir kūrybiškumo. Skambėjo ketvirtokių mergaičių giesmės, berniukų atliekami muzikiniai kūriniai dūdele ir smuiku, vyko rajoninio švietimo įstaigų projekto ,,Ką žinau apie šventuosius?“ gerosios patirties dalijimosi renginys.
Nuoširdžiai dėkojame ir mes KIEKVIENAM už nuostabią patirtį, ypač dėkojame mūsų mokyklos ketvirtokams: Milenai, Rugilei, Aurimui, Denui, Gabijai, Kamilei, Augustei, Amelijai, Auksei, Žemynai.
Na, o pati didžiausia padėka už iniciatyvumą, kūrybiškumą, išskirtines, unikalias idėjas ir ryžtą – mokytojai ALVINAI MAŽEIKIENEI.
Skip to content