KRIKŠČIONIŠKOSIOS MUZIKOS FESTIVALIS-KONKURSAS

Sveikinimai, padėkos ir Diplomai iš Vilniaus Maironio progimnazijos! Nuskambėjo šeštasis šalies 1-5 klasių mokinių krikščioniškosios muzikos festivalis – konkursas „Meilės giesmės“. Šiais metais festivalis-konkursas ypač pasižymėjo atlikėjų, giesmių, dainų gausa. Vertinimo komisija visiems dalyviams skyrė nominacijas. Mažeikių ,,Žiburėlio” pradinės mokyklos vokaliniam ansambliui skirta nominacija UŽ NEPAKARTOJAMĄ DAINOS SCENINĘ IR VOKALINĘ INTERPRETACIJĄ! Nuoširdžiausiai sveikiname ansamblio atlikėjus: Saulę Činčiukaitę, Austėją Drungilaitę, Rusnę Gedutytę, Kotryną Erlickytę, Deną Golovanovą, mokytojas – Jolantą, Agnę, Alviną! Dalinamės džiaugsmu, kviečiame paklausyti, stebėti ir kartu su mokyklos šauniausiais atlikėjais dainuoti vieną gražiausių lietuviškų dainų ,,Viešpaties lelija“ (m. ir ž.. G. Jautakaitės).