KVIEČIAME BALSUOTI

Žiema – žavingas metų laikas, kerinčiai tyra gamta, įsisupusi į sniego baltumo drabužius. Būtent šį laiką vaikai ir suaugusieji myli, nes tai yra kažko naujo įsikūnijimas. Šiuo metų laiku galima mėgautis gamtos pokyčiais ir žiemos linksmybėmis. Žiemos simbolis – senis besmegenis. Mūsų mokyklos ketvirtokai Viktorija, Denas, Domantas, Marija, Deividas, Yegoras, Emilis, Ugnė, Urtė, Benas, Martyna dalyvauja Respublikiniame įvairių gebėjimų, priešmokyklinių grupių ir 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje – konkurse „Besmegenių fiesta“.
KVIEČIAME BALSUOTI už mūsų mokinių darbelius:
🟠Balsavimas vyks nuo 2023 m. sausio 23 d. iki 2023 m. sausio 31 d.
🟠Balsuoti iš vieno įrenginio už vieną piešinį galima vieną kartą.
Parodos uždaviniai:
1. Suteikti galimybę tėvams, kartu su vaikais ir pedagogais įsitraukti į kūrybos procesą, kuriant senį besmegenį.
2. Ugdyti vaikų vaizduotę, komunikavimo, pasitikėjimo savimi įgūdžius, turtinti žodyną, meninius gebėjimus.
3. Gilinti vaikų gebėjimą įgytas (turimas) žinias pritaikyti praktikoje.