Menu Close

LINAS RENGIA IR MAITINA

 “Žiburėlio pradinės mokyklos mokytojai mokėsi: kaupė, turtino, puoselėjo, tobulino pedagoginius įgūdžius stebėdami savo kolegės, mokytojos metodininkės Alės Vizgirdienės vedamą atvirą pamoką. Stebėta pamoka – “Linas rengia ir maitina” tarpdisciplininė, skatinanti kritinį mąstymą, kūrybingumą bei supratimą apie ryšius tarp skirtingų mokomųjų dalykų – lietuvių kalbos, matematikos, gamtos mokslų.
Pamokos pradžioje, naudodamiesi ,,Kahoot“ programėle, mokiniai atsakė į pateiktus klausimus ir pasitikrino, ką žino apie linus. Mokiniai turi daug žinių ir išmonės, bet ir linai turi slėpiningų dalykų. Dirbdami porose mokiniai ieškojo giminiškų žodžių, pasakė jų šaknį. Žodžiai – išdykėliai, labai panašūs, bet mokiniai – sumanūs, tad užduotį atlikti pavyko labai sklandžiai. Savo rankomis prisilietę prie tikro lino, mokiniai išmatavo lino stiebą ir užrašė jo ilgį centimetrais. Čia irgi slypėjo mįslių, lyginant lino stiebo ilgį su paveikslėlyje esančiu ar laukuose augančiu linu. Užduotis su QR kodais į aktyvią veiklą įtraukė ne tik mokinius, bet ir mokytojus.
Skip to content