MOKONOMIKA 2023

Kovo 9 d. dalyvavome didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika 2023“ – skambutis į ateitį jau kovo 9 d.! , kurios metu gilinomės į tvarumo, finansinio raštingumo, inovacijų ir kitas aktualias temas, žaidėme “Prototo” žaidimą, mankštinomės su kineziterapeute, skambinome į ateitį! Drauge su įkvepiančiais mokytojais spėliojome, prognozavome ir bandėme kartu suprasti, koks pasaulis mūsų laukia po dešimt, dvidešimt ar trisdešimt metų. Ar liks popierinės knygos? O gal jas rašys dirbtinis intelektas? Skaitymas kenkia medžiams – gal metas baigti? Kaip kalbėti, kad suaugusieji klausytų? Kokios profesijos bus paklausios ir kodėl pokyčiams turime pradėti ruoštis jau dabar? Robotika – ateities PROfesija! Kaip tapti joje PRO? Nuo ko prasideda puikus plaukimas? Visi atsakymai slypi gamtoje! Emocinis intelektas. Sąmonė ar nesąmonė? Kaip mano nebenorėjimas gali pakeisti pasaulį?