Menu Close

MOKYTOJŲ DIENOS RYTMETYS

Kai lapai vis sparčiau keičia spalvą, ateina tauri Mokytojo diena. Šiandien mokyklos Mokinių taryba pasikvietė mokytojus į šventinį rytmetį “Labas rytas, Mokytojai! ir pasveikino NUOSTABIAUSIUS “Žiburėlio” pradinės mokyklos MOKYTOJUS! Ištarė jiems žodžius, kurių dar nespėjo ar nedrįso pasakyti.
Už Jūsų darbą, kantrybę, šilumą, atsidavimą, rūpestį ir meilę šiandien visi visi dėkojame spalvingiausiais gėlių žiedais, saldžiausiais skanumynais, šilčiausiais apkabinimais, širdį virpinančiais žodžiais.
Mokyklos Mokinių taryba
Mieli kolegos,
Linkime idėjų mokant, naujovių dirbant, kūrybiškumo ugdant, išminties kalbant, minčių lietaus tylint. Įsimintinos MOKYTOJŲ DIENOS! Tariame nuoširdų AČIŪ, šiltai šiltai apkabiname mokinių tėvelius už parodytą dėmesį, nuostabius sveikinimus, palinkėjimus bei šypsenas. Jūs NUOSTABŪS!
“Žiburėlio” pradinės mokyklos mokytojai ir administracija
Skip to content