Menu Close

NEAPSAKOMAI DŽIUGI ŽINIA

2a klasės mokiniai – mokytoja Daliutė Vadeikienė dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos (bendradarbiaujant su Lietuvos kariuomene) pirmą kartą rengiamame edukaciniame projekte Lietuvos moksleiviams „Aš esu pilietis“. Antrokų nufilmuota laida “Mąstyk, pilieti” LAIMĖJO 1 VIETĄ!!! Nugalėtojams (klasės bendruomenei) skiriamas pagrindinis prizas – edukacinė diena sostinėje. Sausio 27 dieną iškeliaujame į Vilnių. Konkurso užduotys buvo vertinamos, atsižvelgiant į šiuos kriterijus – temos atskleidimas; kūrybiškumas; novatoriškumas; kolektyvinis užduoties atlikimas klasės bendruomenėje.
Konkurso tikslas – paskatinti mokyklinio amžiaus jaunus žmones aktyviau domėtis politiniu gyvenimu, nacionaliniu saugumu ir gynyba, įgyti daugiau žinių apie įstatymų leidžiamosios institucijos veiklą ir sprendimų priėmimo procesą, demokratijos pagrindus, valstybės ir parlamentarizmo istoriją, kariuomenės organizavimą ir veiklą.
Skip to content