Menu Close

PIEŠINIŲ PARODA “SKRAIDANČIOS SPALVOS”

Labai svarbu pažinti kiekvieną mokyklos bendruomenės narį, jo pomėgius, galias, stipriąsias puses. Tik tada daug nuostabių dalykų galima nuveikti KARTU! Pažindami savo mokyklos mokinę Žemyną Mažrimaitę ir jos mamą Ingą imkart.lt nusprendėme paraginti jas, kad jos savo pomėgį pristatytų visai “Žiburėlio” pradinės mokyklos bendruomenei. Žemyna ir jos mama NUOSTABIAI piešia. Tad norėdami pasidžiaugti jų kūryba, paskatinti nesustoti bei siekdami mokinius supažindinti su pomėgių įvairove, nusprendėme mokykloje surengti jų piešinių ant drobės parodą.
Parodos atidarymo metu Žemyna su savo mama papasakojo mums labai daug įdomių dalykų. Supažindino su piešinių kūrimo technikomis, papasakojo, kaip atsirado toks jų abiejų pomėgis, ko reikia kiekvienam norinčiam pradėti piešti, kiek laiko tam reikia skirti, kaip kyla kūrybinės idėjos.
Žemynos mama papasakojo, kad piešia tik tada, kai jaučiasi laiminga, kai širdyje vien tik teigiamos, pozityvios mintys bei emocijos. Taip pat visiems mums atskleidė, kiek daug savybių ugdo piešimas – geresnė atmintis ir pastabumas, pasitikėjimas savimi, lakesnė fantazija, kūrybiškumas, atidumas. Piešimas puoselėja vaiko estetinę ir meninę kultūrą, lavina skonį, moko pastebėti grožį, jį vertinti ir jo siekti. Tai vaikas ugdo ne tik piešdamas, bet ir lankydamasis parodose, aptarinėdamas su tėvais, mokytojais meno kūrinius, juos vertindamas, dalindamasis patirtimi.
Nuoširdžiai dėkojame Žemynai ir Ingai ne tik už parodos “Skraidančios spalvos” pristatymą, skatinimą domėtis įvairiomis meno formomis, ugdytis kūrybiškumo kompetencijas, bet ir už mokyklos erdvių puošimą. Labai smagu, kad tokie saviti, ypatingi mums piešiniai puoš mokyklą dar ilgai.
Skip to content