PRIEŠMOKYKLINUKAI MOKOSI KALBŲ

Šeima ir mokykla – dvi institucijos, atsakingos už jaunosios kartos ugdymą. Jas abi jungia vienas ir tas pats objektas – vaikas. Kad išugdytų mąstančią ir veikiančią asmenybę, jos abi turėtų siekti vienodų tikslų, bendradarbiauti. Džiaugiamės puikiais tarpusavio ryšiais su priešmokyklinio ugdymo grupės tėveliais, jų noru prisidėti prie kūrybiško vaikų ugdymo. Kaip smagu, kai mokytis galime iš tėvelių ir su tėveliais. Šios savaitės PUG įkvepiantis iššūkis – “Kaip kalba žmonės?”. Domėjęsi gimtąja kalba ir kitomis pasaulio kalbomis, klausęsi įvairių kalbų muzikos, analizavę tarmes. PUG’iukai šiandien į mokyklą nusprendė pasikviesti savo tėvelius, kurie pamokė juos VOKIEČIŲ ir ISPANŲ kalbų. Vaikai mokėsi pasisveikinti ir padėkoti šiomis kalbomis, pramoko skaičiuočių, verdami karoliukų grandinėles išmoko įvardinti spalvas ispaniškai, kalbėdami vokiškai žaidė žaidimą “Katinas ir pelės”.
Dėkojame Vestos mamai – Agnei, Adrianos mamai – Astai už labai įdomias veiklas, įgytas žinias, iniciatyvumą, kūrybiškumą ir skirtą laiką.