Menu Close

PYRAGŲ DIENA

Šiandien ta diena, kai labai norisi Jums dėkoti už Jūsų visų gerumą, kuris nuo ryto kvepėjo cinamonu, obuoliais, kakava ir šokoladu…
Lapkričio 6 dieną, 14 kartą Lietuvoje vyko ,,Pyragų diena”, ne išimtis ir mūsų mokykla. Pyragų dienos tikslas labai kilnus ir įkvepiantis gyvenimui – kepti pyragus, jais vaišinti kitus ir aukoti pinigėlius, kurie gali suteikti vilties, būti pagalba ir parama.
Šiandien kiekvieno širdelėje nušvito dosnumo ir vaišingumo spindulėlis, kuomet pasitikome prie gausiai nuklotų pyragais stalų kitų klasių draugus bei jų mokytojus. Svarbiausias šios dienos tikslas – aukoti. Surinktus pinigėlius (380 eurų) skyrėme kraštietei Liepai❤️, kurios mama Eglė❤️ lankė Žiburėlio pradinę mokyklą, o šiandien susidūrė su iššūkiu, kurį reikia įveikti. Skanaudami pyragus, kalbėjome, kad Liepa yra nuostabi mergaitė, kuri turi būti sveika, stipri ir turi pasveikti, ir mūsų šiltos mintys ir palaikymas, tegul būna tai, ko jai reikia labiausiai – žinoti, kad ji nėra viena.❤️
Sakoma, kad geriausias būdas prisiminti gerus darbus — juos kartoti. Tikime, kad mes nenustosime to daryti nei šiandien, nei rytoj!
Brangūs tėveliai, dėkojame už jūsų visų vienybę, už laiką, už skaniausius receptus ir už gerumo pyragus, kurie įpakuoti į nuoširdumo, supratimo ir meilės artimui dovanų popierių, šiandien dovanojo mums visiems ir Liepai pačią svarbiausią dovaną – TIKĖJIMĄ žmogumi ir VILTĮ.
Ačiū, kad esate.❤️🥰
                     
Skip to content