Menu Close

SAUGAUS EISMO PROJEKTAS

1b klasė (mokytoja Alė Vizgirdienė) net keturis mėnesius dalyvavo saugaus eismo projekte „Augu saugus ir atsakingas“, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Projekto pagrindinis tikslas – ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją, kurti saugesnę aplinką. Šią kompetenciją pirmokai ugdė dalyvaudami ir “Šviesoforo” konkurse. Sausio-balandžio mėnesiais mokiniai kartu su mokytoja kas mėnesį pagal pateiktą temą kūrė vaizdo siužetus, fotografavo, piešė, kūrė knygeles. Dalinamės dalyvavimo projekte rezultatais, kviečiame kartu pasidžiaugti:
1. Neužsisegi saugos diržo – elgiesi neatsakingai. Ar susimąstai apie galimus padarinius?
2. Saugi elgsena traukinių eismo aplinkoje (geležinkelio stotyje, traukinyje, geležinkelio pervažoje).
3. Vairuojant dviratį (elektrinį paspirtuką) atsitiko nelaimė, kaip suteikti pirmąją pagalbą?
4. Mano saugiai kelionei – svarbūs kelio ženklai.
Skip to content