Menu Close

SĖKMĖ MUS LYDI

Pradinėse klasėse yra ugdomi pagrindiniai vaikų įpročiai visam gyvenimui, todėl labai svarbu parodyti tinkamą pavyzdį, paskatinti, ugdyti fizinį raštingumą bei sveiką gyvenseną nuo mažų dienų. Lietuvos pradinukai penktus metus iš eilės buvo pakviesti dalyvauti projekte „Olimpinis mėnuo“. Projekto metu net 2,7 tūkst. klasių arba daugiau nei 50 tūkst. vaikų iš visų Lietuvos savivaldybių (tarp jų ir mūsų mokyklos mokiniai) įsitraukė į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo bei emocinės sveikatos temų veiklas.
Olimpinio mėnesio pabaigą jau tradiciškai pažymėjo projekto globėja, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, burtų traukimo ceremonijos metu išrinkusi laimingąsias dalyves klases, kurioms atiteks Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) įsteigti prizai.
Džiaugiamės nusišypsojusia sėkme – mūsų 1b klasės mokiniai (mokytoja Virginija Gromakovienė) pateko tarp laimėtojų! Sveikinimai pirmokams ir jų mokytojai!
Skip to content