Menu Close

SKAMBIAUSI ŽODŽIAI LIG ŠIRDIES NUAIDI

Šiandien mūsų mokykloje nuskambėjo gražiausi vaikų žodžiai, nuaidėjo skaitovų balsai… Šventę pradėjo nuotaikinga literatūrine kompozicija, kurioje žodį tarė ne tik mokiniai, bet ir mokytojos. Saulė ir vyturėliai paskelbė, kad pavasaris jau čia. Renginį vedė trečiokai Emilė ir Emilis. Geriausi klasių skaitovai, jų draugai, mokytojai ir tėveliai šventė Žodžio šventę. Sveikiname konkurso dalyvius už skambią ir raiškią kalbą. Padėkomis raštu ir žiūrovų papuoštu balionu buvo apdovanotas kiekvienas konkurso dalyvis:
PUG – Vesta Markaitytė, Liucija Sprindytė, Armanda Bucevičiūtė;
1a – Ugnius Tendzegolskis, Luknė Kožitevaitė;
1b – Deimilė Drungilaitė, Justina Malinauskaitė;
2a – Tautrimas Jakutis, Smiltė Balytė;
2b – Jokūbas Jastrumskis, Denisas Stancevičius;
3a – Matas Ščuckis, Aronas Truchlec;
3b – Denas Golovanovas, Elija Vaičiurgytė;
4a – Benas Matutis, Martyna Liutkutė;
4b – Nojus Urbonas, Ugnė Urbonaitė.
išaiškintas nugalėtojas – 4b klasės mokinys NOJUS URBONAS.
Esame dėkingi renginyje dalyvavusioms viešnioms – Mažeikių Henriko Nagio viešoji biblioteka direktorės pavaduotojai Indrė Drungilienė ir trečiokės Estrėjos mamai Vita Grige. Svečiai kartu su mokytojų komanda ne tik stebėjo, bet ir vertino dalyvių pasirodymą.
Spalvinga ir pavasariu kvepianti šventė nepaliko nei vieno abejingo, o pakylėjo naujiems darbams ir didesniems siekiams.
Skip to content