Menu Close

SVEČIAI IŠ LATVIJOS

Pagaliau susitikome! Jauni draugi! Žiburiukai nekantravo susitikti su naujais draugais: mokėsi latviškai sveikintis, pradėti pokalbį, dainuoti, šokti. Svečiai atvyko pasipuošę, su kalnu kvepiančių pyragų, gražiai kalbėjo, dainavo LIETUVIŠKAI. Kai pradėjo šokti liaudies šokius, greit surado bendrą kalbą. Širdis džiaugėsi! Taip ir turėjo nutikti! Juk esame kaimynai, vieninteliai baltų palikuonys. Mūsų etninė kultūra, kalbos labai artimos. Latvija ir Lietuva lyg seserys. Labai tikimės, kad draugystė tarp Ezeres pamatskola ir Mažeikių “Žiburėlio” pradinė mokykla vis tvirtės, išmoksime kaimynų kalbos, šoksim latvišką “Plaukstinpolka” ir lietuvišką “Pliauškutį”, džiaugsimės vienas kitą pažinę, susiradę “jauni draugi”. Iki pasimatymo gegužės mėnesį Ezeres mokykloje!
Uz tikšanos maijā Ezera skolā!
Skip to content