Menu Close

SVEIKI, SULAUKĘ ADVENTO!

Sveiki, sulaukę Advento! Adventas yra ypatingas metas. Šiuo laikotarpiu dienos tampa trumpiausios, o naktys ilgiausios metuose, o žmonėse vyksta vidinis pasiruošimas, beieškant šviesos, kuri dega kiekvieno širdyje. Tai susikaupimo ir stabtelėjimo skubančiame pasaulyje metas. Prasminga stabtelėti, pajusti vienas kito širdžių šilumą, susikaupimą, pabūti bendrystėje.
Ankstų pirmadienio rytą, su švytinčiais žibintais rankose ir dideliu džiaugsmu širdelėse, visi susirinkome prie adventinio vainiko, giedojome giesmeles, direktorės pavaduotoja ugdymui Kornelija Arnotienė uždegė pirmąją žvakę – Pranašų (Vilties) žvakę. Pažadėjome, kad iki Šv. Kalėdų papuošime ne tik eglutę, bet ir savo širdelę – gerais darbais. Tam, kad švenčių laukimas mokykloje būtų prasmingesnis, šiltesnis, lietųsi daugiau teigiamų emocijų ir gerumo kiekvieną advento dieną būsime geresniais, darbštesniais linksmesniais, daug šypsosimės – kursime mokykloje “STEBUKLUS”, kad visiems kartu būtų smagu laukti švenčių.
Skip to content