Menu Close

TARPTAUTINĖ DRAUGO DIENA

Šiandieną mūsų klasėse, visoje mokykloje sklinda ypatinga draugystė, kurią spinduliuoja juokas, šypsenos, nes švenčiame Tarptautinę Draugo dieną! Įprasminant šią ypatingą dieną, dovanojome vieni kitiems šiltas bendravimo dovanas. Viena iš jų – draugystės apyrankės. Kiekviena apyrankė – mažas simbolis mūsų draugystės, kuri yra dar stipresnė šią dieną. Išsirinkę spalvas ir modelius, kiekvienas su meile ir rūpestingumu jas pasigamino. Dovanojama apyrankė draugui tvirtino tą ypatingą ryšį, kurį turime vieni su kitais.
Ypač džiugu, kad artėjant Draugo dienai, mus nustebino maloni staigmena – mokykloje apsilankė mažoji mūsų draugė Liepa. Šią džiaugsmingą susitikimo akimirką, mokiniai Liepai dovanojo savo pagamintas draugystės apyrankes, linkėdami mergaitei svajonių išsipildymo. Ačiū, Liepa, kad apšvietei mūsų dieną šypsena ir šiluma. Tai buvo tikra draugystės dovanėlė!
Išskirtinę šilumą širdyje padovanojo klasėse organizuojamas žaidimas ,,Slaptas draugas”. Peržvelgus šiltus padėkos žodžius ir komplimentus, kuriuos mokiniai paliko ant kaimyninės klasės durų, klasių atmosfera suspindo dar didesne šiluma ir gyvybingumu. Tai – tikra džiaugsmo banga. Kaip gera žinoti, kad esame mylimi, branginami ir vertinami.
AČIŪ visiems už DRAUGYSTĘ! AČIŪ Mokinių tarybai už veiklų organizavimą.
Skip to content