ŽIBURĖLIO ILGAKASĖS

Kovo 22 d. mokykloje vyko konkursas “Ilgakasė 2023”. 1-4 klasių mergaitės demonstravo savo plaukų grožį, ilgį, parengė prisistatymą iš kurio atsispindėjo jų pomėgiai. Tikslas – puoselėti tradicines vertybes, suteikiant galimybę giliau pažinti etninę kultūrą, jos reiškinių įvairovę, ugdyti mokinių kūrybiškumą, saviraišką, eleganciją, toleranciją.
Išrinktos ilgiausius plaukus mokykloje turinčios mergaitės:
Viltė Latakaitė (1b)
Amelija Liaučiūtė (3a)
Atrankos komisija: direktorės pavaduotoja ugdymui Kornelija Arnotienė, Laima Vasiliauskienė kirpyklos Fėja savininkė.
Mergaitės kovo 30 dieną dalyvaus ,,Vyturio“ pradinės mokyklos organizuojamame konkurse ,,Ilgakasė 2023“. Konkursas skirtas išaiškinti ilgiausių plaukų savininkę tarp Mažeikių miesto pradinių klasių mergaičių.
Gražios, protingos, talentingos, linksmos mūsų mokyklos ILGAKASĖS. Pasigrožėkime.
Renginį mokykloje organizavo mokytoja Daliutė Vadeikienė, vedė 2a klasės mokiniai Vakaris ir Smiltė