Menu Close

ŽIBURĖLIO ŠIRDŽIŲ ŠILUMA

Tirpsta metai. Laukiame… Laukiame Stebuklo. Gyvename Viltimi. Gyvename Advento nuotaikomis. Ant advento vainiko viena po kitos uždegamos žvakės plečia šviesos ratą tarp mūsų. Žvakelių šviesa taip pat primena mums, kad svarbu šiuo laikotarpiu jausti džiaugsmą ir dalintis juo su kitais. Mus kaip ir kasmet, tradiciškai aplankė Rūta Matulaitienė Mažeikių rajono savivaldybės merė. Šildanti savivaldybės merės šypsena ir žodžiai kvietė mus vieni kitus globoti, apkabinti, padėti. Bendrystės ir tikėjimo dovaną mums dovanojo, advento vainiką palaimino Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapija kunigas Antanas Mačius. Kunigo Antano žodžiai nušvietė mūsų sielas apie tikrąją šventojo laukimo prasmę – Dievo gimimą mūsų širdyse. Džiaugsmingiausius linkėjimus siuntė 4a klasės Tėvų komiteto pirmininkė, mokinių Elijos ir Arono mama – Rasa Truchlec ir 4b klasės Tėvų komiteto pirmininkė, Elijos mama – Gabija Vaičiurgė. Nuo linkėjimų gausos mūsų akys ir širdelės dar stipriau suspindėjo džiaugsmu. Mokyklos direktorei Kornelijai Arnotienei ištarus padėkos ir sveikinimo žodžius, iškilmingai skelbėme ,,Kalėdinės mugės” pradžią mūsų kiemelyje. O čia mūsų laukė: šilta arbata, šventiniai, kvapnieji skanėstai, už kuriuos esame labai dėkingi tėveliams.
Gerumo dvasia sklido vis plačiau nuo kalėdinių linkėjimų, eilių, sveikinimų, šiltų žodžių, kuriuos dovanojome norėdami paragauti Kalėdomis kvepiančių pyragėlių, sausainėlių. Tai bent, Kalėdų džiaugsmai, skoniai, kvapai!
Renginio organizatorė – direktorės pavaduotoja ugdymui, tikybos mokytoja ALVINA MAŽEIKIENĖ, kuriai tariame didžiausią AČIŪ. Už viską…
Skip to content