AMATŲ MUGĖ

Prieš atostogas mūsų mokykloje vyko tradicinė, pavasarinė AMATŲ MUGĖ. Pagrindinis šventės tikslas – kūrybiniai mainai, amatų demonstracijos bei jaukūs pokalbiai, bendravimas, buvimas kartu. Dalinomės ir mokėmės vieni iš kitų, gerą nuotaiką kūrėme visi kartu!
Už dalyvavimą, draugystę ir smagiai kartu praleistą laiką dėkojame lopšeliams-darželiams Mažeikių lopšelis-darželis “Žilvitis”
Mažeikių lopšelis-darželis „Eglutė“ Mažeikių lopšelis-darželis „Bitutė“. Už savo amato pristatymą nuoširdžiai dėkojame Simona Pocevičiūtė (Jūsų nerti meškučiai, žaisliukai NUOSTABŪS!) , ačiū tariame Algirdui Česnauskiui (Jūsų meilė medžiui ir gebėjimas kurti ypatingus gaminius tiesiog žavi!), taip pat dėkojame mūsų mokinio Gusto mamytei Linai (Jūsų gaminti saldėsiai LABAI, LABAI SKANŪS!).
🇺🇦Pasaulinių įvykių kontekste tapo akivaizdu, jog mokyklose turime mokyti vaikus kurti gerą, teigiamą visuomenę. Tam, kad pasaulis taptų geresnis, turime ugdyti vaikuose altruistines savybes. Šiais metais Amatų mugė buvo vedina kilnaus tikslo. Mokiniai, jų tėveliai dalį pinigėlių už savo parduotas prekes galėjo paaukoti Ukrainos vaikams paremti. Amatų mugės metu paaukota netgi 471,01e! Visos surinktos lėšos bus perduotos mūsų mokykloje besimokantiems mokiniams – jų šeimoms paremti.
❤️VAIKAS – VAIKUI❤️
❤️ŠEIMA – ŠEIMAI❤️