APDOVANOJIMAI

Įteiktos padėkos ir diplomai už dalyvavimą edukaciniame konkurse “Olympis 2022 – rudens sesija”, tarptautinėje olimpiadoje “KINGS”. Olympyje dalyvavo 52 mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai. Gauti 149 diplomai (I, II, III laipsnio), 41 padėka, 52 tušinukai, 50 skirtukų. Už aukštus pasiekimus 9 mokiniai iškovojo medalius. Didžiuojamės Gvidu Liaugminu (3b), Tautrimu Jakučiu (2a), Deimonu Žlibinu (2a), Elija Pučinskaite (2a), Kamile Eikyte (2a), Kipru Šakiu (2a), Edvinu Buda (4a), Justu Janušu (4a), Patriku Damaliu (4a). Sveikiname mokytojas, mokinius, tėvelius, kurie bendradarbiauja ir prisideda prie mokinius motyvuojančios aplinkos kūrimo bei skatina jų papildomą domėjimąsi mokomaisiais dalykais.