MŪSŲ, KAIP IR KIEKVIENAIS METAIS, DAUG IR MES BE AUTOMOBILIO!

Rugsėjo 22-oji Tarptautinė diena be automobilio. Šios dienos tikslas – atkreipti mokyklos bendruomenės dėmesį į neigiamą transporto priemonių įtaką mūsų sveikatai bei aplinkai. Minėdami Europos judumo savaitę spėjome ir pasportuoti ir padiskutuoti: išsikėlėme sau klausimą: ❓️“Kaip galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo MES?”.❓️ Mokyklinė lenta greitai užsipildė aplinką tausojančiais pasiūlymais: rūšiuoti atliekas, važinėti paspirtuku ar vaikščioti pėsčiomis, prižiūrėti aplinką, sodinti medžius, taupyti elektros energiją ir kt. Taip pat savo pavyzdžiu, šūkiais bei skanduotėmis siekėme paskatinti visuomenę atsisakyti automobilio ir rinktis aplinkai draugiškesnę transporto priemonę – pasinaudoti visuomeniniu transportu, važiuoti dviračiu, riedučiais, paspirtukais, riedlentėmis ar eiti pėsčiomis. Mokytoja Žydra šiandien į darbą mynė dviračiu, net 7 kilometrus! Tai bent pavyzdys visai mokyklos bendruomenei ir visuomenei!