GERAI DARYK – MAISTĄ TAUPYK

MES – Maisto tausotojai! Švaistomas ar kitais būdais prarandamas maistas yra milžiniška pasaulinė problema. Sumažinti visame pasaulyje iššvaistomo ir išmetamo maisto kiekį yra be galo svarbu. Siekti šio tikslo galime visi – ir turime – visi. Į šią kovą įsitraukė ir mūsų mokiniai. Vaikai yra mūsų planetos rytojus ir būtent jų žinios bei veiksmai nulems, kokiame pasaulyje gyvensime ateityje. Kartu su mokiniais gilinomės į maisto nuostolių ir atliekų priežastis bei pasekmes, skatinome apmąstyti santykį su aplinka bei jų pačių atliekamą svarbų vaidmenį visuomenės, politikos ir ekologijos srityse. Dalyvavome įdomiojoje pamokoje: “Kaip elgiuosi? Ogi tvariai!” Mokiniai sužinojo apie besaikio vartojimo pasekmes, klimato kaitą, atsakingą ūkininkavimą, apie pagarbą ir bendrystę su gamta, ekologija. Mokiniai pradėjo matyti save kaip pasaulio piliečius ir pokyčių kūrėjus. Tapome veikliais “maisto tausotojais” ir skleidžiame žinią šeimos nariams ir draugams, taip tapdami labai reikalingų pokyčių kūrėjais.