MAŽOJI GAMTOS DOVANA

Lapkričio 24 d. mūsų mokyklos trečiokai – Amelija Liaučiūtė (mokytoja Jūratė Jastrumskienė), Denas Golovanovas (mokytoja Vilija Viršilienė) dalyvavo respublikinėje nuotolinėje pradinių klasių mokinių praktinėje-pažintinėje konferencijoje „Mažoji gamtos dovana” ir skaitė pranešimą, pristatė atliktą tyrimą “Vaistažolių arbatos”. Konferencijos tikslas – skatinti domėjimąsi augalų naudingomis savybėmis, jų praktiniu panaudojimu sveikatos stiprinimui bei aktyvinti mokinių bendradarbiavimą kartu atliekant tiriamąją veiklą ir dalinantis gerąja patirtimi. Trečiokams tai buvo dar viena puiki galimybė ugdyti gamtamokslinį raštingumą, formuoti tiriamosios veiklos ir kritinio mąstymo įgūdžius, susitelkti į sveikatingumo ugdymą, paremtą savo išgyvenimais, stebėjimais, įprasmintais kūrybiniuose darbuose.
Dėkojame Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla už prasmingas iniciatyvas ir puikią konferenciją.