MOKYTOJŲ “MAINAI”

Pradinių klasių mokinių nuomonė apie mokytoją dažniausiai yra visiškai vienareikšmiška: jų mokytoja – NUOSTABIAUSIA, GRAŽIAUSIA, PROTINGIAUSIA, NEPAKARTOJAMA, pati GERIAUSIA! Tačiau, kaip sureaguotų mokiniai, jei vieną netikėtą dieną juos sumanytų mokyti kita mokytoja? Tai ir nusprendė išbandyti mokytojos Raimonda Česnauskienė ir Alė Vizgirdienė. Mokytoja Raimonda nuo pat ryto brūzgė apsitaisiusi žemaičių tautiniais rūbais – jai teko 3b klasės mokiniams vesti muzikos pamoką apie žemaičių dainas, ratelius. Mokytoja Alė ruošėsi eksperimentuoti su 2a klasės mokiniais – pasigaminti išmanųjį kubą ir naudojant CoSpaces programėlę išsiaiškinti, ką jis slepia.
Šiais netikėtais mokytojų ,,mainais” mokiniai buvo labai sužavėti ir džiaugėsi naujomis patirtimis. Kai mokiniai laimingi – laimės ir džiaugsmo kupinos yra ir mokytojos. Džiaugiamės ir mes šiuo kūrybiniu sumanymu!