SVEČIUOSE PASAKA

1B klasės (mokytoja Alė Vizgirdienė), 1A klasės (mokytoja Daliutė Vadeikienė), 2A klasės (mokytoja Jūtratė Jastrumskienė) mokiniai dalyvavo Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos organizuotame Respublikiniame nuotoliniame švietimo įstaigų projekte – “Svečiuose pasaka”.
Projekto tikslas – atskleisti pasakos svarbą visapusiškam mokinių ugdymui ir skatinti mokinių kūrybines galias gaminant teatrines lėles. Dalyvavimas projekte paskatino formuoti praktinius kūrybinės veiklos įgūdžius, mokyti komandinio darbo kuriant lėles. Padėjo plėtoti vaiko žodyną, mokyti teksto suvokimo ir rišlios kalbos, lavinti atmintį, vaizduotę, meninius gebėjimus improvizuojant su lėlėmis pasirinktus kūrinius. Paskatino atkreipti dėmesį į tvarumą, kuriant lėles iš antrinių žaliavų. Dalinamės projekto metu sukurtomis lėlėmis.