TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Birželio 1- ą dieną Mažeikių “Žiburėlio” pradinėje mokykloje vyko šventė, skirta Vaikų gynimo dienai paminėti. Kiek daug įspūdžių patirtą!
VISI KARTU pūtėme muilo burbulus, o ne tabako dūmus ir taip paminėjome pasaulinę dieną be tabako.
VISI KARTU iškylavome, šnekučiavomės, valgėme blynus, ledus, dalijomės ne tik skaniausiais užkandžiais, bet ir džiaugsmu, šypsenomis.
VISI KARTU dainavome, šokome. Dėkojame mūsų mokyklos mokiniui Majui Kožitevui už suorganizuotą diskoteką.
VISI KARTU džiaugėmės vieni kitų sėkme, kai buvo apdovanojami mokyklos SUPERHEROJAI. Kiek jų mūsų mokykloje daug!!!! Kaip buvo smagu pamatyti nuostabą, džiaugsmą, pasididžiavimą vaikų akyse išgirdus savo vardą, gaunant apdovanojimą.
VISI KARTU apdovanojome klases, kurios per šį mokslo metų pusmetį praleido mažiausiai pamokų. Aplodismentai 1a (mokytoja Daliutė Vadeikienė), 4a (mokytoja Raimonda Česnauskienė), 4b (mokytoja Virginija Gromakovienė) klasėms!
Dėkojame visiems rėmėjams už įsteigtas dovanas ir prizus.
Nuoširdi padėka mūsų mokinio Dovydo Tiškaus mamytei už geranoriškumą bei skirtą laiką, už nuostabius piešinukus ant vaikų veidukų.