BĖGANTYS LABIRINTAIS

Mūsų mokyklos ketvirtokų, tiksliųjų mokslų gerbėjų komanda: Matas Ščuckis, Domas Kaminskas (mokytoja Jūratė Jastrumskienė), Gvidas Liaugminas, Emilis Gudinas, Estrėja Grigaitė (mokytoja Vilija Viršilienė) dalyvavo matematikos popietėje “Bėgantys labirintais” Mažeikių Senamiesčio progimnazija. Popietės tikslas – gilinti ir plėsti mokinių matematikos žinias, sąvokas, uždavinių sprendimo ir pritaikymo procedūras, matematinių formulių žinojimą. Manome, kad šį tikslą pasiekėme vaikščiodami tikrais progimnazijos matematiniais labirintais ir patirdami mokymosi sėkmę. Dėkojame Mažeikių Senamiesčio progimnazijai už puikias iniciatyvas, bendravimo ir bendradarbiavimo skatinimą, juk išbandyti save ir mokytis netradicinėse aplinkose visada įdomiau!