MĖNUO BE PATYČIŲ

Kovo mėnuo yra vadinamas sąmoningumo didinimo mėnesiu – „Be patyčių“. Patyčias galime sustabdyti tik bendromis mūsų visų pastangomis. Kovo mėnesį mokykloje atliktas „Patyčių paplitimo“ tyrimas, sukurta „Draugystės knyga“. Socialinė pedagogė klasių valandėlių metu su vaikais kalbėjosi apie patyčias, žiūrėjo ir aptarė trumpus animacinius filmukus, mokančius, kaip laiku sustoti ir nepasityčioti iš kito. Kalbėjosi apie patyčias, jų keliamus jausmus bei galimus reagavimo būdus. Diskutavo apie draugystę, kaip ji kuriama ir išlaikoma.
Žaidė „Rankų žaidimą“, skatinantį mokykloje bendrauti ne tik su savo klasės draugais. Atliko piešimo užduotį „Pažinkime vienas kitą“. Kiekvienas mokinys savo grupelės draugui nupiešė piešinėlį, parašė gražų žodį. Buvo labai smagu stebėti vaikų emocijas ir jausmus, kuriuos sukėlė gauti piešiniai. Vyko diskusijos, kad VISI ESAME SKIRTINGI IR YPATINGI.