SEU DRAMBLIADA

Mūsų Žiburiukai, paskatinti socialinės pedagogės K. Arnotienės, dalyvauja “Draugiškoje SEU DRAMBLIADOJE ikimokyklinukams, pradinukams ir 5-8 kl.”, kurią organizuoja VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija, VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras”.
  • Užsiėmimų metu siekiama ugdyti(s) 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą.
  • Socialinės emocinės kompetencijos – tai gebėjimai dirbti kartu su kitais, produktyviai mokytis, atlikti svarbiausius vaidmenis šeimoje, bendruomenėje, darbo vietoje.
  • Tyrimai rodo, kad emocinis intelektas – socialiniai ir emociniai įgūdžiai – daug svarbesni vaiko sėkmei už kognityvinį intelektą, matuojamą IQ.