Menu Close

PIRMOJI ADVENTO ŽVAKĖ – VILTIES ŽVAKĖ

Šį rytmetį ,,Žiburėlio” mokyklos bendruomenė pradėjo ypatingą laiką – Adventą. Jo pradžią simbolizavo uždegama pirmoji Advento – Vilties žvakė. Viltis mums nurodo kryptį link tikėjimo, kuris dovanoja džiaugsmą. Džiaugsmas dėl sugrįžtančios Saulės, džiaugsmas dėl gimsiančio pasaulio Gelbėtojo, džiaugsmas, kuris veda mus į ramybę, sveikatą, laimę.🤍 Vilties žvakę uždegė ir šiltais žodžiais palydėjo mokyklos direktorė Kornelija Arnotienė.
Už mielus advento linkėjimus nuoširdžiai dėkojame mūsų mažiausiųjų mokyklos vaikų – Arono mamai Simonai Batakytei-Levinienei, Arno ir Elzės mamai Laurai Kazlovai, 2a klasės mokinio Armando mamai Ernestai Želvienei. Esame labai laimingi, kad aplankėte, skyrėte laiko ir savo šilumą.
Sušildydami adventinį rytą giesme, šypsenomis, svajonėmis ir viltimis, nejučia atidarėme langelį į paslaptingą Kalėdų pasaulį. Linksmi ir pakylėti iškeliavome į klasę, mokyklą, į namus, kad pasidalintume advento jaukumu ir šiluma.
Gerų ir prasmingų darbelių iš kart ėmėsi PUG vaikai. Sulaukę tikybos mokytojos Alvinos Mažeikienės, sužinojo Gimimo istoriją ir priėmė smagų iššūkį: ,,24 geri darbai iki Kalėdų!”.
Prasmingo Advento! Tedžiūgauja didelė ir maža širdelė!
 
Skip to content